O nás

Kto sme ?

Jedna z milióna IT firiem na servis výpočtovej techniky. Tak v čom sme iný?

Síce sme na trhu len krátku dobu, a to od roku 2017, to nám ale neuberá na skúsenostiach, ktoré sme zbierali dlhé roky, a to už od roku 2003 kedy boli počítače a internet luxus. :)

V priebehu času sme sa rozvíjali a učili nové veci. Počínajúc inštaláciami operačných systémov, čisteniu počítačov a notebookov od prachu a iných nečistôt, výmenou Harddiskov a grafických kariet až po súčastnosť, kedy máme bohaté skúsenosti s opravami matičných dosiek počítačov, notebookov a iných zariadení, výmenou a opravou grafických čipov BGA (Reball), Flash Biosov cez externý programátor, obnovu dát z poškodených USBčiek, externých harddiskov alebo poškodených notebookov.

Ďalej sme rozšírili našu ponuku služieb o čo raz viac vyhľadávanejšie služby a to o inštaláciu inteligentých domácností a Kamerových systémov.

Zavolajte nám a presvedčte sa o našich skúsenostiach sami, a spravíme všetko pre to, aby ste boli spokojný a aby bol váš problém s výpočtovou technikou vyriešený čo najskôr.

Recenzie našich zákazníkov su k dispozícii TU: -> Google a Facebook
(Ak ste už boli naším zákazníkom, budeme radi ak pridáte Vašu skúsenosť a recenziu.)- Michal Rybár "Zakladateľ a servisný technik"