Opravy

Ponúkame množstvo riešení pre opravu vášho zariadenia.

Príďte ku nám zo svojím zariadením a nechajte si urobiť profesionálnu diagnostiku, presne zistíme v čom je problém a ako ho čo najrýchlejšie odstrániť.

Diagnostika je u nás bezplatná, ak si necháte odstrániť problém u nás, v opačnom prípade vám bude zaúčtovaný poplatok vo výške 10€.Servis počítačov a notebookov

Príďte sa poradiť s našim školeným personálom ohľadom opravy, upgradu alebo úpravy vášho počítača.

Hlavným nepriateľom počítačov je prach, ktorý sa usádza na základovej doske, a tým zamedzuje pohybu mechanických častí ako napríklad ventilátorov, čo má v konečnom dôsledku za následok prehriatie zariadenia, čo môže spôsobiť trvalé poškodenie vášho zariadenia.
Preto vám odporúčame, prísť raz za rok s vaším počítačom na preventívnu údržbu, kde ho dôkladne vyčistíme, prepastujeme, zrýchlime a tým predĺžime aj jeho životnosť.

Viac informácii

Servis telefónov a tabletov

Dokážeme vyriešiť skoro každý problém s vaším telefónom alebo tabletom

Ponúkame prepálenie software, výmenu LCD, batérie, dotykového skla, napájacieho konektora (usb-c, miniusb, microusb) výmenu 3.5mm konektora na slúchadlá a mnoho ďalšieho, používame len kvalitné diely a certifikované náradie.


Servis grafických čipov BGA

Ponúkame reball (výmenu spojovacieho materiálu medzi GPU a MB) alebo výmenu grafického čipu.

Chyba grafického čipu postihuje takmer každý 4tý notebook, prejavuje sa napríklad čiernou obrazovkou pri štarte, chybou pri inštalácii grafického driveru alebo občasnými BSOD (blue screen of dead)

V prípade záujmu dokážeme spraviť aj "reflow", ale neodporúčame ho, a to kvôli veľmi krátkej životnosti tejto opravy.
Vždy odporúčame výmenu grafického čipu za nový.

Viac informácii

Servis a programovanie Bios

BIOS je základným programom počítača, ktorý riadi komunikáciu s hardware na najnižšej úrovni (Basic Input Output System)

Počítač sa nezapne alebo po štarte iba pípa? Ak problém nastal pri update biosu, mohlo sa stať, že pri zapisovaní nového programu do pamäti nastala chyba a bios je poškodený.
V tom prípade ku nám doneste váš počítač alebo bios chip a my do neho nahráme nový program cez externý programátor.